Felix Noa colaborează cu Nicole Cherry pentru single-ul „În derivă”, o piesă care vorbește despre momentele în care emoția și inocența copilăriei ar trebui să rămână prezente în viețile noastre. O introspecție asupra acțiunilor și etapelor din viața de adult, melodia „În derivă” ne aduce aminte de o expresie folosită constant în poezie, „simțindu-te copil nu vei îmbătrâni niciodată”.
La aniversarea de 25 ani de activitate, HOSPICE Casa Speranței a dat startul Campaniei „Academia de Optimism„, o platformă de e-learning și de strângere de fonduri și, alături de Universal Music România, lansează „Imnul optimismului”, un proiect All Stars, cu artiști din portofoliul casei de discuri.