Trădare
Teatrul Uniteatru deschide stagiunea 2014-2015 cu o premieră. În parteneriat cu Primăria Sectorului 3 si Centrul Cultural Casa Artelor, Teatrul Uniteatru prezintă în zilele de miercuri, 3 septembrie, şi vineri, 5 septembrie 2014, de la ora 19:00, primele reprezentaţii oficiale ale spectacolului „Trădare” de Harold Pinter.
Din distribuţie fac parte Sabrina Iaschevici, Silviu Debu şi Ionuţ Vişan, iar regia este semnată de Sânziana Stoican.
Continuare »