Seara de poveşti
Librăria Cărturești din Iulius Mall, Cluj reia „Seara de povești”, unul dintre cele mai îndrăgite proiecte ale sale. Din 11 octombrie 2016, în fiecare marți, de la ora 19:00, Rodica Tulbure îi conduce pe cei mici prin cele mai fantastice lumi și printre cele mai năstrușnice personaje. Și, dacă asta se întâmplă oricum într-o ceainărie, la sfârșit toată lumea servește un ceai de fructe din partea casei.
Continuare »