Ce faci, fată?
Sore, artista completă care își semnează muzica, versurile și regia clipurilor, lansează piesa „Ce faci, fată?”, un boost muzical de încredere în forțele proprii și de susținere pentru toate fetele și femeile care îi ascultă muzica. Produsă de HaHaHa Production sub labelul MediaPro Music, cu versurile scrise de Sore, muzica făcută de Sore alături de Șerban Cazan, regia semnată tot de Sore și cu producția video realizată de Luca’s art film, „Ce faci, fată?” se lansează cu dorința de a lumina percepția femeilor asupra lor pentru a putea genera o schimbare în bine a întregii lumi.
Continuare »