Fantoma, dragostea mea
Joi, 12 noiembrie 2009, ora 19:00, Teatrul Metropolis găzduieşte premiera spectacolului „Fantoma, dragostea mea!”, punere în scenă după „Blithe Spirit”, de Noel Coward, un spectacol care a obţinut Premiul „Tony” în 2009, la prestigiosul „Shubert Theatre” de pe Broadway. Reprezentaţia face parte din seria celor cinci premiere prin care teatrul aniversează 2 ani de la înfiinţare.
Continuare »