Câştigătorii Galei STAR
După şapte zile de competiţie, ediţia a III-a a Galei STAR şi-a desemnat câştigătorii. Unsprezece actori s-au întrecut în perioada 28 martie – 3 aprilie pe scena Teatrului Municipal Bacovia din Bacău. Alţi artişti le-au fost alături, în secţiunea off sau ca invitaţi speciali. Cu toţii au făcut săli pline, au încântat publicul, au avut emoţii. Dar, desigur, cel mai greu le-a fost concurenţilor. Căci după ce au trecut de juriul de selecţie, au avut de înfruntat un alt juriu, format din critici de teatru.
Continuare »